Минулого понеділка мікроавтобус Ford мало не провалився під асфальт на перехресті вулиць Гоголівської і Шелушкова

Минулого понеділка мікроавтобус Ford мало не провалився під асфальт на перехресті вулиць Гоголівської і Шелушкова

З 19 вересня по 2 жовтня штаб Об’єднаної опозиції зібрав підписи понад 10 тисяч житомирян під зверненням Геннадія Зубка до міського голови з вимогою заасфальтувати дворові дороги.

Ще 27 вересня звернення з 5 тисячами підписів передали до міськради. У відповіді було сказано, що 2011-го року заасфальтували лише один двір на все місто по вулиці Великій Бердичівській, 41. А перед виборами цього року вже заасфальтовано ями у дворах за адресами майдан Перемоги, 5/1, вул. Кафедральна, 6, вул. Лесі Українки, 38, вул. Хлібна 39/19. Після кампанії зі збору підписів всі вказані у зверненні адреси внесено до загального реєстру будинків, які потребують ремонту асфальтового покриття прибудинкових територій.

За окремими адресами вдалося змусити цю бездіяльну владу покласти асфальт та найближчим часом запланувати ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій за адресами: вул. Гоголівська, 15, вул. Черняховського, 20, вул. Шевченка, 37, провулок Червоний, 41. Дороги почали асфальтувати, отже гроші у влади є. Чому цього не робили раніше?

© Газета «Нас об’єднує Житомир»